͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Ei näe uudiskirja korrektselt? Avage kiri veebilehitsejas.
Image description

01 / 2023

Loodusemehe uudiskiri

Hea loodusesõber! See uudiskiri jõuab sinuni tänu asjaolule, et viimase paarikümne aasta jooksul on sul olnud lühemaid või pikemaid haakumisi Loodusemehe tegemistega. Aastavahetusel panime e-posti aadressidest kokku koondabeli eesmärgiga luua värskem suhtlusvõimalus kõigi nendega, kes looduses aset leidva vastu huvi tunnevad või meie e-poest miskit osta soovivad.Aadressidega õiendamise käigus selgus, et metsas käimine on ikkagi lihtsam kui exceli-tabelites ekslemine. Seepärast pole siinkohal ülearune lisada, et uudiskirja tellimusest loobumise võimalus asub selle e-kirja lõpus ja alati saab uuesti liituda loodusemees.ee kodulehel! Teavitage palun ka tuttavaid loodusesõpru seesuguse uudiskirjaga liitumise võimalusest!Miks siis uudiskiri? Aga seepärast, et Loodusemees sai aastavahetuseks valmis uue kodulehe, millel toimuvast soovime aeg-ajalt loodusesõpru teavitada. Nüüdsest jääb Facebook tagaplaanile ja põnevaid loodusvaatlusi jagame edaspidi Loodusemehe ajaveebis.Head lugemist ja looduspiltide nautimist!

2023. aasta lind on aul

Aulid

Aulid on Eesti kõige tavalisemad pardid. Iga talvitava sinikael-pardi kohta toimetab meil talvisel ajal kümmekond auli ning läbirändel võib liikuda läbi Eesti isegi kuni 1,6 miljonit auli! Siiski ei kohta me neid ilusaid veelinde teab mis tihti, sest aulid eelistavad talvitada avamerel... Sellest, mis on aulide elus eriti imetlusväärset, saab lugeda allpool viidatud loost.

Loe lugu

12 hetke aastast 2022

Image description
Image description
Image description

Üht-teist põnevat 2022. aasta kohtumistest nii nagu need kalendriaasta lõpul meenusid. Igast kuust jäi sõelale üks pildilugu.

Loe lugu

Looduse aabits

Image description

"Looduse aabits" on Loodusemehe filmikanal YouTube-is. See on paik, kuhu lisame aeg-ajalt rajakaamerate abil salvestatud lühifilme. Vaata neid ja hakka kanali tellijaks!Vaata lähemalt

Soodus­kupongid e-poes

Loodusemehe kalendrile ja linnuraamatule kehtib jaanuaris ja veebruaris tavahinnast 3€ võrra soodsam sõbrahind. Hinnasoodustuse saamiseks tuleb ostukorvis kasutada sooduskupongi "LUMIMAAS"!

Loodusemehe kalender 2023/10236. Lilleline | Loodusemees
Loodusemehe kalender sisaldab riigipühi, maarahva pühi ja kuuväe tsüklit (kõvad ja pehmed ajad).
€18 €15
Osta kohe
Raamat "Linnud kuulutavad kevadet" | Loodusemees
€17,50 €14,50
Osta kohe

Uudiskirja koostas Arne Ader

Copyright © 2023 Loodusemees OÜ. J. Hurda 26, Otepää 67405

Loodusemehe Facebook
Loodusemehe YouTube
Kui Sa ei soovi enam uudiskirju saada, siis võid loobuda uudiskirjast siin.
Sender.net