Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description
PARODA STUDIJOS 2020 LAUKIA JŪSŲ!

Gerb. Mokytojai,Jau 18-tą kartą maloniai kviečiame Jus su mokiniais apsilankyti tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020Parodoje pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos. Karjeros konsultantai, mokymo ir verslo įstaigų atstovai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai pasiruošę pakonsultuoti ir padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį. 

Nuo šiandien kviečiame visus įsigyti bilietus į STUDIJOS 2020, o mokytojus raginame

 užsisakyti išankstinius bilietus mokinių grupėms!

*Grupė yra ne mažiau kaip 8 asmenų.
**Lydintys grupę mokytojai parodą lanko nemokamai.

GRUPINIAI BILIETAI
Image description
Image description
NAUJA TEMA! MOKYMASIS VISĄ GYVENIMĄ!

Parodoje naują temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi darbus, kurie jiems teikia malonumą ar virsta pomėgiu. Jeigu nori keistis ar išmėginti save kitoje srityje, ieškai naujų galimybių ar žinių – tai ši tema kaip tik Tau!

ĮSIGYK BILIETĄ DABAR
KALBA – oficialus parodos STUDIJŲ IR KARJEROS PARTNERIS!

Kviečiame visus Lietuvos mokytojus ir moksleivius atvykti į parodą ir gauti sprendimus SAVO ateičiai! Čia sutiksite skirtingų universitetų atstovus, sužinosite viską apie karjeros pasirinkimą ir studijas, klausysite įkvepiančių pranešimų, dalyvausite NEMOKAMOSE studijų konsultacijose ir karjeros modeliavimo dirbtuvėse. 


MOKYTOJAMS skirtame kambaryje vyks speciali programa.
KALBOS programą mokytojoms rasite čia>>

MOKSLEIVIAMS atsikvėpti nuo įspūdžių gausos, pasikrauti energijos ir gerų emocijų organizuojamas „3×3 krepšinio turnyras“. 

DAUGIAU INFORMACIJOS
Image description
Image description
ORGANIZATORIAI
STUDIJŲ IR KARJEROS PARTNERIS
PARODOS DRAUGAI
Siunčiame jums LITEXPO naujienas, nes lankotės mūsų parodose.
Facebookicon
Twittericon
Instagramicon
Facebookicon

Sutinku, kad LITEXPO tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais bei siųstų rinkodaros pasiūlymus. Jūsų asmens duomenys bus saugomi pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą.

SUTINKU

Nesutinku, kad LITEXPO tvarkytų mano pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais bei siųstų rinkodaros pasiūlymus.

NESUTINKU
If you want to unsubscribe, click here.